GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 13824444
nr 1382 4444
Skål
Konstglas, 1960-tal, ej signerad. Höjd: 23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:22:53
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)