GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 13824444

nr 1382 4444

Skål

Konstglas, 1960-tal, ej signerad. Höjd: 23 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 mars 2021
kl 18:22:53